• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний

Оголошено тендер

72 700.00 UAH
Номер: 529cdfa6179049aaacf2a56d22de8f3a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-24-007455-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"
Замовник: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"
Очікувана вартість: 72 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 24.09.2025 12:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний та спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума72 700.00 UAH