-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-005781-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги відмінено
54 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
4896bdf0591f44cdb84d4e015960ce2a
Внутрішній номер закупівлі:
26537269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-005781-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прокопчук Наталія Сергіївна +380970524943 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 13:04 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 13:04 - 02.10.2025 00:00
Аукціон:
з 02.10.2025 13:28
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8beb8448c09145fcbaf80c095519e62f
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Станом на сьогоднішній день змінилась потреба в обсягах закупівлі.
Період оскарження:
26.09.2025 15:02 - 07.10.2025 00:00
Дата опублікування:
26.09.2025 15:02
Дата виконання:
07.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴54 900.00 Природний газ (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ)