-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
54 900.00
UAH
Номер:
89c15dcaac814056a00c4a1c78b85cb0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-24-002379-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
24.09.2025 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинськ
Сума54 900.00 UAH