• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Торги не відбулися

117 100.00 UAH без ПДВ
Номер: fdd9f8c162114db79b1809fba8aa8576
Внутрішній номер закупівлі: 26530562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-23-014932-a   
Замовник: Військова частина А4324
Контактна особа: Андрій Лозовий +380675867621 vch4324@ps.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.09.2025 17:58 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2025 17:58 - 01.10.2025 00:00
Аукціон: з 01.10.2025 11:16

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴84 000.00 Бензиновий Бак в зборі ГАЗ-66, 66-1101011
  • Лот №2 ₴2 000.00 Ремкомплект до ПГУ УРАЛ 4320-3505010
  • Лот №3 ₴2 400.00 Ремкомплект до ГУР УРАЛ 4320-3405010
  • Лот №4 ₴600.00 Трос спідометра ЗіЛ 131-3802040-01
  • Лот №5 ₴800.00 Спідометр ЗіЛ СП201А-3802010
  • Лот №6 ₴15 000.00 Рульова колонка на КАМАЗ 53212-3400020
  • Лот №7 ₴2 000.00 Втулки заднього балансира КАМАЗ 5320-2918074-01
  • Лот №8 ₴200.00 Сальники КАМАЗ 864129-02
  • Лот №9 ₴100.00 Пильники КАМАЗ 5320-2919127-01
  • Лот №10 ₴8 000.00 Ресора КАМАЗ 5320-2912007-10
  • Лот №11 ₴2 000.00 Паливозабірник до УРАЛ 4320-1104012