-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Оголошено тендер
117 100.00
UAH
Номер:
089a41ee13c64ccc936ac459bd043dec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-23-005442-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А4324
×
-
Код ЄДРПОУ:
07928969
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А4324
×
-
Код ЄДРПОУ:
07928969
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
117 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО ВАНТАЖНИХ ТА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.09.2025 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція від Калушської міської ради, рішення від 29.05.2025 № 4222
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКалуш
Сума117 100.00 UAH