-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пломба охоронна, пломбувальний дріт (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35121500-3» - «Пломби», «35121300-1» - «Охоронне приладдя»))
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-014578-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 р. “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” зі змінами. Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти.
Завершена
58 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
166c67ee270c4baaac8044be8bac850e
Внутрішній номер закупівлі:
26530203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-014578-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир ЯРОМЕНКО +380635127743 v2006tke@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 17:18 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 17:18 - 01.10.2025 00:00
Аукціон:
з 01.10.2025 12:41
Період кваліфікації:
01.10.2025 00:00 - 03.10.2025 09:44
Період завантаження договору:
09.10.2025 00:00 - 19.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 000.00 Пломба охоронна, пломбувальний дріт (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35121500-3» - «Пломби», «35121300-1» - «Охоронне приладдя»))