• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пломба охоронна, пломбувальний дріт (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35121500-3» - «Пломби» - «35121300-1» - «Охоронне приладдя»))

Оголошено тендер

58 000.00 UAH
Номер: da7952d4c3ee4637b8a51d9d7bc38ad4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-23-015493-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 58 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пломба охоронна, пломбувальний дріт (ДК 021:2015: код «35120000-1» - «Системи та пристрої нагляду та охорони» («35121500-3» - «Пломби» - «35121300-1» - «Охоронне приладдя»))
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 23.09.2025 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 000.00 UAH