• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)

Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами). Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Закупівля здійснюється за рахунок коштів загального фонду та коштів, які надійшли у вигляді субвенції: довідка про зміни до кошторису на 2025 рік від 30.07.2025 №536/05/28-2025 (Компаніївська ТГ).

Торги не відбулися

253 660.00 UAH без ПДВ
Номер: a67cb048d604459ab638e0c7aae9f5d9
Внутрішній номер закупівлі: 26524317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-23-008685-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Контактна особа: Юлія Шамка +380950660446 shamka_2017_jul@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 253 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.09.2025 14:02 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2025 14:02 - 02.10.2025 10:00
Аукціон: з 03.10.2025 14:40
Період кваліфікації: 02.10.2025 10:00 - 08.10.2025 16:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴253 660.00 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)