• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)

Оголошено тендер

253 660.00 UAH
Номер: fb3b17125cf1493993a1e39647fa8466
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-23-010231-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Очікувана вартість: 253 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)
Примітки: Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.09.2025 13:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок коштів загального фонду та коштів, які надійшли у вигляді субвенції: довідка про зміни до кошторису на 2025 рік від 30.07.2025 №536/05/28-2025 (Компаніївська ТГ).
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума253 660.00 UAH