-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-007633-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
492 907.00
UAH з ПДВ
Номер:
065155661d99487bb1879625dcdd5252
Внутрішній номер закупівлі:
26523269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-007633-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
492 907.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 13:21 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 13:21 - 01.10.2025 16:00
Аукціон:
02.10.2025 11:26 - 02.10.2025 12:18
Період кваліфікації:
02.10.2025 12:18 - 30.10.2025 15:34
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴20 249.20 ЛОТ 1 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства
- Лот №2 ₴64 108.00 ЛОТ 2 – Головний офіс
- Лот №3 ₴332 332.60 ЛОТ 3 – Технічний департамент
- Лот №4 ₴76 217.20 ЛОТ 4 – Розрахунковий департамент