-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) Лот 1: Департамент експлуатації каналізаційного господарства Лот 2: Головний офіс Лот 3: Технічний департамент Лот 4: Розрахунковий департамент
Оголошено тендер
492 907.00
UAH
Номер:
94ff94fdc552485e960552b5040bf1cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-23-004603-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
492 907.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Лот 1: Департамент експлуатації каналізаційного господарства
Лот 2: Головний офіс
Лот 3: Технічний департамент
Лот 4: Розрахунковий департамент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування:
23.09.2025 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума492 907.00 UAH