-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний; крісло офісне у ситуаційний центр; крісло офісне у чергову частину)
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-006705-a
Завершена
292 503.67
UAH з ПДВ
Номер:
1c0c62cca23d4204ba612a30d6b067e7
Внутрішній номер закупівлі:
26522341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-006705-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Праведна +380487794689 zakypki_vika@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
292 503.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 12:36 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 12:36 - 01.10.2025 10:00
Аукціон:
з 02.10.2025 15:33
Період кваліфікації:
01.10.2025 10:00 - 02.10.2025 11:07
Період завантаження договору:
08.10.2025 00:00 - 18.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴292 503.67 ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний; крісло офісне у ситуаційний центр; крісло офісне у чергову частину)