• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний; крісло офісне у ситуаційний центр; крісло офісне у чергову частину)

Оголошено тендер

292 503.67 UAH
Номер: 073e3dd304dd44778b0667fd5bf5a08d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-23-008228-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Одеській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Одеській області
Очікувана вартість: 292 503.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (стілець офісний; крісло офісне у ситуаційний центр; крісло офісне у чергову частину)
Примітки: спеціальний та загальний фонди
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.09.2025 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стілець офісний
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 104 штука
Період постачання (не задано)
Крісло офісне у ситуаційний центр
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 21 штука
Період постачання (не задано)
Крісло офісне у чергову частину
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний та загальний фонди
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума292 503.67 UAH