-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі Уманського районного суду Черкаської області по вулиці Садова, 5 в м. Умань, Уманського району Черкаської області»
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-003861-a
Завершена
2 530 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
468ce44a50d844c18d669d78d6c40e1e
Внутрішній номер закупівлі:
26519506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-003861-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панченко Інна Ігорівна +380472311537 panchenko@ck.court.gov.ua https://court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 11:06 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 11:06 - 10.10.2025 08:00
Аукціон:
з 13.10.2025 13:35
Період кваліфікації:
10.10.2025 08:00 - 06.11.2025 14:56
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 530 000.00 Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі Уманського районного суду Черкаської області по вулиці Садова, 5 в м. Умань, Уманського району Черкаської області»