-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі Уманського районного суду Черкаської області по вулиці Садова, 5 в м. Умань, Уманського району Черкаської області»
Оголошено тендер
2 530 000.00
UAH
Номер:
a6c40ab09713456e98f013802f125804
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-23-003210-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі Уманського районного суду Черкаської області по вулиці Садова, 5 в м. Умань, Уманського району Черкаської області»
Примітки:
(Закупівля проводиться на ОЧІКУВАНУ ВАРТІСТЬ!!! При ненадходженні коштів Замовник має право відмінити торги.)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
23.09.2025 10:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі Уманського районного суду Черкаської області по вулиці Садова, 5 в м. Умань, Уманського району Черкаської області»
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума2 530 000.00 UAH