• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

С_25Т-889_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент)

Завершена

179 083.40 UAH з ПДВ
Номер: 4a7be3452ef94034ac6a87d8641ca52f
Внутрішній номер закупівлі: 26517340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-23-001687-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Олексій ГЛОТОВ +380674032084 oleksii.hlotov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 179 083.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.09.2025 09:48 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2025 09:48 - 01.10.2025 15:00
Аукціон: з 02.10.2025 11:49
Період кваліфікації: 01.10.2025 15:00 - 07.10.2025 10:17
Період завантаження договору: 13.10.2025 00:00 - 23.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴179 083.40 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент)