-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент
Оголошено тендер
179 083.40
UAH
Номер:
526ef575480647138baad189c37977d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-23-002252-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
179 083.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування:
23.09.2025 09:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума179 083.40 UAH