• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Завершена

29 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 39260c911a6c43a28b3f3b256cb678b5
Внутрішній номер закупівлі: 26510059
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-22-009692-a   
Замовник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Контактна особа: Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.09.2025 15:07 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.09.2025 15:07 - 30.09.2025 00:00
Аукціон: з 30.09.2025 14:45
Період кваліфікації: 30.09.2025 00:00 - 30.09.2025 11:18
Період завантаження договору: 06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 700.00 Фармацевтична продукція