• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

29 700.00 UAH
Номер: 3694730a2cd14ae9ab2f01c85851f535
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-22-010828-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 29 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 22.09.2025 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяСукачі
Сума29 700.00 UAH