-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» по маршруту ст. П’ятихатки– ст. Карпати – 07.10.2025 року та в зворотному напрямку ст. Карпати – ст. П’ятихатки – 28.10.2025 року
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-005981-a
Закуповується послуга перевезення та супроводу дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Діти прямують на оздоровлення в Закарпатську область відповідно до закуплених путівок. Кількість дітей - 10. Кількість днів оздоровлення: 21 день.
Торги не відбулися
29 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
15c62f840236403993b04ae3190e7630
Внутрішній номер закупівлі:
26506344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-22-005981-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 12:30 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2025 12:30 - 30.09.2025 08:00
Аукціон:
з 01.10.2025 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 000.00 Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» по маршруту ст. П’ятихатки– ст. Карпати – 07.10.2025 року та в зворотному напрямку ст. Карпати – ст. П’ятихатки – 28.10.2025 року