-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» по маршруту ст. П’ятихатки– ст. Карпати – 07.10.2025 року та в зворотному напрямку ст. Карпати – ст. П’ятихатки – 28.10.2025 року
Оголошено тендер
29 000.00
UAH
Номер:
b44ad39f9123442baf0c9188b5a0a2a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-22-005719-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» по маршруту ст. П’ятихатки– ст. Карпати – 07.10.2025 року та в зворотному напрямку ст. Карпати – ст. П’ятихатки – 28.10.2025 року
Примітки:
Закуповується послуга перевезення та супроводу дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Діти прямують на оздоровлення в Закарпатську область відповідно до закуплених путівок. Кількість дітей - 10. Кількість днів оздоровлення: 21 день.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.09.2025 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3140 - Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума29 000.00 UAH