• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні оливи та мастильні матеріали

ш/з ВТ-184-П-25

Завершена

417 684.20 UAH без ПДВ
Номер: b3a6adcbab004df39d3a9f0195f4a58b
Внутрішній номер закупівлі: 26493349
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-19-007509-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМРЕМОНТСЕРВІС» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Даниленко Юлія Леонідівна 380457921320 y.danilenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 417 684.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.09.2025 13:39 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2025 13:39 - 30.09.2025 12:00
Аукціон: з 01.10.2025 15:12
Період кваліфікації: 30.09.2025 12:00 - 14.10.2025 10:49
Період завантаження договору: 20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴417 684.20 Мастильні оливи та мастильні матеріали