• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні оливи та мастильні матеріали

Оголошено тендер

501 221.04 UAH
Номер: ae95227062ea420f8268c58d723056dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-30-009177-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМРЕМОНТСЕРВІС» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 501 221.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні оливи та мастильні матеріали
Примітки: Зміна 115 УО Даниленко
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 30.12.2024 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума501 221.04 UAH