-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-004815-a
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bcddeb1b2744ba8ae57b006e510ff47
Внутрішній номер закупівлі:
26490642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-19-004815-a
Замовник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біжик Мирослава Антонівна +380343734377 bl_kkp2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2025 11:41 - 26.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2025 11:41 - 29.09.2025 09:00
Аукціон:
з 30.09.2025 12:00
Період кваліфікації:
29.09.2025 09:00 - 29.09.2025 15:32
Період завантаження договору:
05.10.2025 00:00 - 15.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 000.00 Дизельне паливо