• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: f5a4d5844a6742288e607c93474be4a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-19-005448-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
Замовник: КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.09.2025 11:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБолехівська
Сума165 000.00 UAH