-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний) за кодом ДК 021:2015 38430000-8 – Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-004469-a
Торги не відбулися
287 333.00
UAH з ПДВ
Номер:
7000ae229cde4366b92931e19d30b246
Внутрішній номер закупівлі:
26490295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-19-004469-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Цогла +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
287 333.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2025 11:26 - 26.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2025 11:26 - 29.09.2025 09:00
Аукціон:
з 30.09.2025 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 333.00 Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний) за кодом ДК 021:2015 38430000-8 – Детектори та аналізатори