-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний) за кодом ДК 021:2015 38430000-8 – Детектори та аналізатори
Оголошено тендер
287 333.00
UAH
Номер:
80237bafc64242f4a2f61c4636841d7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-18-011508-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
287 333.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний) за кодом ДК 021:2015 38430000-8 – Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
18.09.2025 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума287 333.00 UAH