-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту у міжнародних змаганнях (фристайл) ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 5027)
Тендер Prozorro UA-2025-09-18-014313-a
Торги не відбулися
110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8916dda3d6634910803ea4e0f1173261
Внутрішній номер закупівлі:
26484642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-18-014313-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Макидон Максим Миколайович +380442890042 makcim.makydon.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2025 17:26 - 26.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2025 17:26 - 29.09.2025 10:00
Аукціон:
з 30.09.2025 15:00
Період кваліфікації:
29.09.2025 10:00 - 30.09.2025 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту у міжнародних змаганнях (фристайл) ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 5027)