-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту у міжнародних змаганнях (фристайл) ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 5027)
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
c646e6b5994743ef98113d8f19d43552
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-18-017516-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту у міжнародних змаганнях (фристайл) ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 5027)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель 2025 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 06.08.2025 № 5027
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.09.2025 17:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2025 бюджетний рік
Код класифікації видатківКПК-2025:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума110 000.00 UAH