-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Тендер Prozorro UA-2025-09-17-006919-a
Завершена
136 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
da67668df2014443a827c8672aeb7d9d
Внутрішній номер закупівлі:
26461950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-17-006919-a
Замовник:
Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39517419
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, місто Немирів, вулиця Горького, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марухно Тетяна Дмитрівна +380973150565 nemurivrcdut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2025 13:04 - 22.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2025 13:04 - 25.09.2025 00:00
Аукціон:
з 25.09.2025 15:55
Період кваліфікації:
25.09.2025 00:00 - 26.09.2025 08:52
Період завантаження договору:
02.10.2025 00:00 - 12.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 000.00 Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи