-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Оголошено тендер
136 000.00
UAH
Номер:
3a3c3a1ca3634e94ba9a9776582527fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-17-007764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39517419
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, місто Немирів, вулиця Горького, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39517419
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, місто Немирів, вулиця Горького, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.09.2025 12:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Кількість
13 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяНемирів
Сума136 000.00 UAH