-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі для навчальних кабінетів біології, географії, фізики, хімії і STEM-лабораторії
Тендер Prozorro UA-2025-09-17-006628-a
Завершена
815 034.00
UAH з ПДВ
Номер:
dd611550d885449a9425bf05b1fc1ea3
Внутрішній номер закупівлі:
26461665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-17-006628-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимощук Віталій Олександрович +380683261469 tymoshchuk826@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
815 034.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2025 12:59 - 22.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2025 12:59 - 25.09.2025 08:00
Аукціон:
з 26.09.2025 11:51
Період кваліфікації:
25.09.2025 08:00 - 26.09.2025 15:47
Період завантаження договору:
02.10.2025 00:00 - 12.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴815 034.00 Меблі для навчальних кабінетів біології, географії, фізики, хімії і STEM-лабораторії