-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для навчальних кабінетів біології, географії, фізики, хімії і STEM-лабораторії
Оголошено тендер
815 034.00
UAH
Номер:
2a07652bd3df4a9ab4579b4cae60cef3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-17-004783-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
815 034.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі для навчальних кабінетів біології, географії, фізики, хімії і STEM-лабораторії
Примітки:
Закупівля здійснюватиметься відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.09.2025 11:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стілець на лижах
Кількість
24 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл лабораторний
Кількість
12 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл демонстраційний з мийкою (ТИП – 1)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа витяжна для кабінету хімії
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл демонстраційний з місцем для підготовки дослідів
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа з відкритими полицями та двома шухлядами
Кількість
5 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стілець
Кількість
5 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стілець на круглій трубі, 4-7
Кількість
113 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл лабораторний двомісний з розетками
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл учнівський двомісний, 4-7
Кількість
38 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл демонстраційний з мийкою (ТИП– 2)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл демонстраційний з розетками
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа з комірками (ТИП – 1)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа чотиридверна з двома відкритими нішами
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа для зберігання закритого типу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Приставний стіл
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа з комірками (ТИП – 2)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа зі склом
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа з нішею
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл вчителя з тумбою
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл для робототехніки
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа відкрита з полицями та чотирма шухлядами
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Стіл учнівський одномісний, 4-7
Кількість
25 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Робоче місце вчителя з тумбою
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Шафа для одягу
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШумська
Сума815 034.00 UAH