-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
164. Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-014654-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7545487539394bf2b26d3261ebcc3e98
Внутрішній номер закупівлі:
26454305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-014654-a
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій ЛЕВАДНИЙ +380442567057 levadnyi@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 18:29 - 21.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 18:29 - 24.09.2025 18:05
Аукціон:
з 25.09.2025 11:40
Період кваліфікації:
24.09.2025 18:05 - 29.09.2025 11:56
Період завантаження договору:
05.10.2025 00:00 - 15.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет