-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
818a467ec2084d9d95c21f877c3cd946
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-16-017441-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Примітки:
(відповідний код 48515000-1 - Пакети програмного забезпечення для відеоконференцій)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.09.2025 16:58
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
п. 10 Особливостей постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
-
Дата публікації:
16.09.2025 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0411010 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України
Сума180 000.00 UAH