-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт мереж зовнішнього водопроводу (влаштування вузла обліку) за адресою вул. Подільська,42 в м. Тернополі
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-013481-a
Торги не відбулися
289 922.40
UAH з ПДВ
Номер:
c809b369408f46b78bb7588e4af87e48
Внутрішній номер закупівлі:
26453135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-013481-a
Замовник:
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220059
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Білецька,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прус Валентина Володимирівна 380352525825 park072007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
289 922.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 16:39 - 21.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 16:39 - 24.09.2025 00:00
Аукціон:
з 24.09.2025 11:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 922.40 Поточний ремонт мереж зовнішнього водопроводу (влаштування вузла обліку) за адресою вул. Подільська,42 в м. Тернополі