-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж зовнішнього водопроводу (влаштування вузла обліку) за адресою вул. Подільська,42 в м. Тернополі
Оголошено тендер
289 922.40
UAH
Номер:
15cfd122e2424537a2350cb516c9356f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-16-016687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220059
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Білецька,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220059
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Білецька,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 922.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт мереж зовнішнього водопроводу (влаштування вузла обліку) за адресою вул. Подільська,42 в м. Тернополі
Примітки:
Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.09.2025 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6090 - Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума289 922.40 UAH