-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клеї для шиномонтажу та ремонту спеціальної техніки, ДК 021:2015-24910000-6 Клеї
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-012015-a
Завершена
4 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
91172171595e44bab61d3561a7195230
Внутрішній номер закупівлі:
26451668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-012015-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Невмержицький +380931378640 immortalitsky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 15:50 - 23.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 15:50 - 26.09.2025 00:00
Аукціон:
з 26.09.2025 12:40
Період кваліфікації:
26.09.2025 00:00 - 30.09.2025 15:15
Період завантаження договору:
06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 000.00 Клеї для шиномонтажу та ремонту спеціальної техніки