-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клеї для шиномонтажу та ремонту спеціальної техніки, ДК 021:2015-24910000-6 Клеї
Оголошено тендер
4 000.00
UAH
Номер:
9e938287ed2849ca98d39e1a90306d0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-16-015043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Клеї для шиномонтажу та ремонту спеціальної техніки, ДК 021:2015-24910000-6 Клеї
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 Клеї
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
16.09.2025 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума4 000.00 UAH