• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення №27 із влаштуванням внутрішніх спеціалізованих рентгенозахисних дверей та рентгенозахисного віконного екрану терапевтичного корпусу КНП «КЛШМД» ДМР по вул. В. Антоновича, 65, м. Дніпро

Завершена

219 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 95fbc2d60cf74f90883d63b3eb6f1516
Внутрішній номер закупівлі: 26447521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-16-007879-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олена Володимирівна Чурак +380567706506 lpu_02011123@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-nekomercijne-pidpriemstvo-klinichna-likarnya-shvidkoi-medichnoi-dopomogi-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 219 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.09.2025 13:37 - 25.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2025 13:37 - 28.09.2025 01:00
Аукціон: з 29.09.2025 14:29
Період кваліфікації: 28.09.2025 01:00 - 30.09.2025 12:34
Період завантаження договору: 06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴219 900.00 Поточний ремонт приміщення №27 із влаштуванням внутрішніх спеціалізованих рентгенозахисних дверей та рентгенозахисного віконного екрану терапевтичного корпусу КНП «КЛШМД» ДМР по вул. В. Антоновича, 65, м. Дніпро