-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення №27 із влаштуванням внутрішніх спеціалізованих рентгенозахисних дверей та рентгенозахисного віконного екрану терапевтичного корпусу КНП «КЛШМД» ДМР по вул. В. Антоновича, 65, м. Дніпро
Оголошено тендер
219 900.00
UAH
Номер:
a271b40dac874a5ea15ab8467c6d7493
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-16-009872-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення №27 із влаштуванням внутрішніх спеціалізованих рентгенозахисних дверей та рентгенозахисного віконного екрану терапевтичного корпусу КНП «КЛШМД» ДМР по вул. В. Антоновича, 65, м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.09.2025 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума219 900.00 UAH