-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Вишнева в смт.Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-011630-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ" з додатками, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
2 494 106.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a1f7ebaf29a406387e08899e9688eeb
Внутрішній номер закупівлі:
26436816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-011630-a
Замовник:
ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978113
-
Адреса:
24032, Україна, Вінницька область, смт. Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької обл., вул.Соборна будинок 55
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Коваль +380988660624 nachalnykaigkgbz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 494 106.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 16:09 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 16:09 - 30.09.2025 00:00
Аукціон:
30.09.2025 15:49 - 30.09.2025 16:12
Період кваліфікації:
30.09.2025 16:12 - 07.10.2025 19:12
Період завантаження договору:
13.10.2025 00:00 - 23.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 494 106.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Вишнева в смт.Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької області