-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Вишнева в смт.Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької області
Оголошено тендер
2 494 106.00
UAH
Номер:
5b19f68b1cf94eb196f906516ed01562
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-15-010747-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978113
-
Адреса:
24032, Україна, Вінницька область, смт. Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької обл., вул.Соборна будинок 55
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978113
-
Адреса:
24032, Україна, Вінницька область, смт. Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької обл., вул.Соборна будинок 55
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 494 106.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Вишнева в смт.Вендичани, Могилів-Подільського району, Вінницької області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
15.09.2025 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВендичанська
Сума2 494 106.00 UAH