-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-009008-a
Торги не відбулися
196 104.90
UAH з ПДВ
Номер:
1d6c510376d649a1b0df06d178a147cb
Внутрішній номер закупівлі:
26434181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-009008-a
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 104.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 14:50 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 14:50 - 23.09.2025 09:00
Аукціон:
з 24.09.2025 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 104.90 Природний газ