• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

196 104.90 UAH
Номер: 375044f32eed49f792653150f90fa6f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-15-011378-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 196 104.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги; застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 15.09.2025 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - 196104,90 (сто дев’яносто шість тисяч сто чотири гривні 90 копійок), з ПДВ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгородський
Сума196 104.90 UAH