-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-008052-a
Торги не відбулися
26 431.53
UAH з ПДВ
Номер:
a195c995b3d14ebd955dbe25b5c9d046
Внутрішній номер закупівлі:
26433223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-008052-a
Замовник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Захарченко +380668946871 tender_culture2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 431.53 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 14:20 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 14:20 - 23.09.2025 00:00
Аукціон:
з 23.09.2025 12:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 431.53 Природний газ