-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
26 431.53
UAH
Номер:
1796dab91d3c46538fcad2c5f0b57a18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-15-010070-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
26 431.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
15.09.2025 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛохвиця
Сума13 812.61 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛохвиця
Сума10 913.66 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛохвиця
Сума1 705.26 UAH