-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-007406-a
Завершена
189 932.14
UAH без ПДВ
Номер:
f4ddb0e7cc154a799bde4fc2f3e55939
Внутрішній номер закупівлі:
26432575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-007406-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Недо Андрій Олександрович +380675190685 ZooPubTorg@ukr.net https://zoo.nikolaev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 932.14 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 13:59 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 13:59 - 23.09.2025 08:00
Аукціон:
24.09.2025 12:42 - 24.09.2025 13:11
Період кваліфікації:
24.09.2025 13:11 - 29.09.2025 09:40
Період завантаження договору:
05.10.2025 00:00 - 15.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 932.14 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування