-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
220 718.57
UAH
Номер:
7dab33bb48e84e218ca1b79e14f95867
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-14-000116-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 718.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
14.09.2025 10:04
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до п.1 Загальних положень Особливостей, ці особливості встановлюють порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі - закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі - замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Замовники проводять закупівлі відповідно до діючого законодавства з урахуванням цих особливостей. П.10 Особливостей вимагає Замовників здійснювати закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями. Таким чином, за умови ст.4 Закону з урахуванням п. 14 Особливостей для забезпечення потреби Замовника, враховуючі вартісні межі, передбаченими Особливостями для даної закупівлі є необхідність провести відкрити торги з особливостями.
-
Дата публікації:
14.09.2025 10:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 718.57 UAH