-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-012565-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
03c4b5d0930c43ddadb907d2e85d4b28
Внутрішній номер закупівлі:
26408512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-012565-a
Замовник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2025 16:43 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2025 16:43 - 19.09.2025 16:44
Аукціон:
з 22.09.2025 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)